Vitality MediSpa: BLACK FRIDAY - ПОПУСТИ до 50%

24 Ное 2017
957 пати

24.11.2017 Најголемата ПОПУСТ МАНИА е во Vitality MediSpa, Неверојатни ПОПУСТИ до 50%

на СИТЕ ТРЕТМАНИ!!!
Купете го вашиот омилен третман во Петок поевтин и за половина а користете го било кога.
Побрзајте само еднаш во годинате е ЦРН ПЕТОК!!!
078 270 700 или 033 613 500, тимот на Виталити МедиСпа ви стои на располагање од 10:00 до 18:00 часот
*не важи за пакети и третмани кои веќе се на акција

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.