Летната дискотека АКВА стартува вечерва

24 Мај 2019
1344 пати

Вечерва – започнува сезоната во Летната дискотека АКВА. На свеченото отворање ќе проследите настап на

ди – џеј Галовски. Утревечер ќе уживате со Жаре Бербер.
Пијачка добивате за само 50 денари
Забавите во Летната дикотека Аква запонуваат...Немојте да отсуствувате.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.