Испечатете ја страната

Летната дискотека АКВА стартува вечерва

24 Мај 2019
2100 пати

Вечерва – започнува сезоната во Летната дискотека АКВА. На свеченото отворање ќе проследите настап на

ди – џеј Галовски. Утревечер ќе уживате со Жаре Бербер.
Пијачка добивате за само 50 денари
Забавите во Летната дикотека Аква запонуваат...Немојте да отсуствувате.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Последни објави radiokocani.mk

Поврзани вести