Оглас за изградба на паркинзи

10 Јун 2015
9499 пати

Општина Кочани објави оглас на Електронскиот систем за јавни набавки за доделување


договор за јавна набавка за предметот: Изградба на паркинзи

Отворањето на првичните понуди е јавно и е закажано за 30.6.2015 г. во 12:00 часот, во просториите на Општина Кочани, сала за состаноци, прв кат. Заинтересираните економски оператори можат да извршат увид во тендерската документација на веб-страницата на Општина Кочани: www.kocani.gov.mk Лице за контакт: Татјана Крстова, 072/306-083, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.