Пицерија ПЈАЦА бара келнери и пица мајстор

19 Авг 2019
451 пати

Пицерија ПЈАЦА има потреба од двајца келнери со работно искуство и пица мајстор со или без работно искуство.


Информации на телефон : 078 215 188  или во просториите на Пицеријата ПЈАЦА

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.