ОГЛАСИ

Благица Кичен - традиционална храна со вкус кој не се заборава  Секој ден различно мени, Кетеринг услуга за сите ваши свечености. Благица Кичен 075 / 356 - 660 спроти мостот на вљубените. Вршиме достава на домашна адреса и до вашата…
Bad Boys Bar  ве поканува на секојдневна дружба со уживање и забава. Секој викенд музички сесиии презентација на перспективни бендови,за вистинскате љубители на музиката. Искористете го чистиот воздух во населбата  „Бавчалук“  со ладно точено пиво и кафе по ваш вкус.…
ТИКВЕШ ТИМ има потреба од дистрибутер кој поседува возачка дозвола од Ц – категорија.
Поради проширување на капацитетот хотел  „ЦЕНТРОБИЗНИС“  Виница има потреба од две хигиеничарки (чистачки) двајца келнери и двајца помошници готвачи. Подетално информирајте се на 075 410 520
Урбан спој на автентичен амбиент и вкусна храна. Пријатна атмосфера и најуслужлив персонал. Релаксиран и традиционален простор, надокнаден со мени на специјалитети од искусната кујна и врвно подготвени уникатни рецепти. Атмосфера  искомбинирана со одлични мелодии и врвно одбрана музика.  …
Кондево, интернационална компанија со долгогодишна традиција во производство на компоненти за бојлери бара оператори за фабриката во ТИРЗ Штип. Нудиме стабилни, современи работни услови и силна корпоративна култура. Организиран превоз и храна. Бидете дел од нашиот тим! Контакт телефон: 032 207…
Еуропетрол има потреба од вработен на каса. Информации на 070 336 350
Отворени работни позиции за:   - пет оператори на ЦНЦ машини со средна стручна спрема, работно време 07-15 часот. Почетна плата 18.000 денари.   - пет оператори во производство со средна стручна спрема,  работно време 07-15часот, без работно искуство, почетна…
Се изнајмува целосно реновиран деловен простор на приземје.     Има нови врати, плочки, PVC прозорци. Се наоѓа во строгиот центар на Кочани, на плоштадот, кај Комерцијална банка, веднаш до матичната сала. Станот е идеален за секаков деловен простор, стоматолошка…
Фирма има потреба од неколку работници за работа во Германија, по можност со познавање на браварска дејност и да поседуваат бугарски пасош. Плата по договор.   Подетални информации на телефон: 071 / 246 - 337