ОГЛАСИ

Плинска станица Александрија LPG – користете го најмоќниот и најевтиниот плин во вашите автомобили Кај другите 46.50 денари, кај НАС по цена од 44.50 денари за литар Намалена емисија на штетни гасови Александрија LPG – за подобра заштита на животната…
Урбан спој на автентичен амбиент и вкусна храна. Пријатна атмосфера и најуслужлив персонал.
Во рамките на проектот - Организациски развој на Национален Ромски Центар и подобрени способности
Во Кочани започна со работа такси компанијата Наше такси, која ќе настојува да биде вистинско освежување во градскиот и меѓуградскиот транспрот на патници. Возилата ги одликува голем простор за патници како и за нивниот багаж, така што комфорот е гарантиран…
 Производител: Daihatsu    Модел: Cuore  Год. на производство: 2008 год.  Регистрација: Македонска  Километри: 190000 км.  Гориво: Бензин  Моќност: 68 кс.  Менувач: Рачен  Пренос: Предни тркала  Еуро стандард: Euro 4  Боја: Сива  Каросерија: Мал автомобил   ВОЗИЛОТО Е ЦЕЛОСНО СЕРВИСИРАНО СО…
Ваше е само да направeте резервација на  078 / 260 - 205, останатото препуштете му го на професионалниот персонал. Стар Мотел - ваше ново катче за опуштање и релаксација
По повод 8 Март, Хотел ЦЕНТРО БИЗНИС организира свечена прослава на 5 март (сабота) и 8 март (вторник)
Ново од тепих сервис карпет. Единствен во Кочани ги суши вашите теписи во специјализирана комора. Без оглед на температурите и временските непогоди теписите ви ги враќаме 100% суви, чисти и миризливи, за само 24 часа. Машинско перење и сушење: тeписи,…
ИВА ТЕКС ги произведува најквалитетните душеци со мемори пена и латекс во сите димензии, за спални,
 -15% ПОПУСТ!  VOX ШПОРЕТИ И ВГРАДЕНА ТЕХНИКА! 23.02 - 28.02  Во сите продажни салони! Шпорети  Фурни  Плотни  Аспиратори ==================================== ЖИВЕЕМЕ ЗАЕДНО!  RiverSoft мисли на Вашето задоволство! Биди чекор напред во технологијата со RiverSoft! DELL ЛАПТОПИ! СУПЕР АКЦИСКИ ЦЕНИ! ДОКАЖАН БРЕНД - ВРВЕН КВАЛИТЕТ! Во сите продажни салони на RiverSoft! Биди чекор…