ОГЛАСИ

-Караоке и блутут звучници - Антени и ресивери за дигитална телевизија - Далечински управувачи за сите марки телевизори - Радио приемници за подобро да го слушате Кочани ФМ  Посетете не во новите згради веднаш до Беличеви или јавете се на…
Амфенол Технолоџи Македонија има потреба од нови вработени на следните позиции: 1.Оператори за монтажа на кабли 2.Техничари за квалитет 3.Maшински инженер Компанијата нуди одлични услови за работа, редовна плата, храна и превоз и одлични можности за кариерно унапредување. Заинтересираните кандидати…
Казино VLT Клуб има потреба од персонал за работа (машки и женски) во Кочани.
Плинска станица Александрија LPG – користете го најмоќниот и најевтиниот плин во вашите автомобили Кај другите 45 денари, кај НАС по цена од 43 денари за литар Намалена емисија на штетни гасови Александрија LPG – за подобра заштита на животната…
Плинска станица Александрија LPG – користете го најмоќниот и најевтиниот плин во вашите автомобили Кај другите 44 денари, кај НАС по цена од 42.5 денари за литарНамалена емисија на штетни гасовиАлександрија LPG – за подобра заштита на животната срединаИнформации на…
Се продава комплет мебел за дневна соба користен нецела година. Мебелот е подеднакво погоден за момче и
Потребни квалификации:   ✔️ Средна стручна спрема; ✔️ Возачка дозвола со минимум С+Е категорија ✔️ Работно искуство во управување со ТМВ цистерна; ✔️ Да поседува АДР картичка; ✔️ Да поседува сертификат за професионална компетентност на возач; ✔️ Тахографска картичка;  …
Плинска станица Александрија LPG – користете го најмоќниот и најевтиниот плин во вашите автомобили
Во продавницата за обувки "Треф" - Кочани, од утре, 21ви декември, голем роденденски попуст до 50% на сите модели. Попустот ќе трае една недела, до 28ми декември. Побрзајте, меѓу првите одберете го вашиот посакуван модел. Локација - до Стопанска банка.…
Услуги кои ги нудиме: Физикална терапија е квалификувана интервенција која се фокусира првенствено, но не исклучиво, на ослободување на телото од болка, контрактури, спазми и згрчувања, или пак работи на подобрување на мускулниот тонус и јакнење на мускулатурата како и…